Hudebníček A

14. 01. 2014 | † 26. 01. 2014 | kód autora: hlB

Co by byl život bez hudby? Pro mě nic, tudíž jsem dospěla k názoru, že bych i své okolí mohla seznámit s tím, která muzika u mě právě vede. 

14. leden

V těchto den u mě jednoznačně vede skupina Sirenia. Ze začátku bych vám ráda napsala alespoň stručné info o této skupině.

Sirenia je mix gothic metalu a rocku s prvky black a death metalu. Zvuk je založený na energických bicích, basa je velmi dynamická, celé je to doprovázeno atmosférickými klávesami, pronikajícími flétnami a dvanáctistrunnými kytarami. Zpěv je velice rozmanitý, můžeme zde najít growling, křik, šepot, ženský a mužský čistý hlas anebo chorály. Písničky velmi intenzivně a melodicky mění rytmus a jejich textové jádro popisuje život, smrt, lásku, nenávist, stres či globální nemoci.

Myslím, že to by na úvod stačilo a teď už k odkazům na jednotlivé písničky. 

www.youtube.com/watch - Lost in life 

www.youtube.com/watch - Path to decay

www.youtube.com/watch - The Other side

www.youtube.com/watch - My mind´s eye

Jedna částečná

www.youtube.com/watch - The Chevalier (Ailyn/Serenia , Serenity)


 

 

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38